Mycie i impregnacja elewacji

Elewacja należy do reprezentacyjnej części każdego budynku - niestety zazwyczaj jest ona wykonana z materiału, który z czasem zanieczyszcza się, starzeje się i w efekcie potrzebuje gruntownej renowacji. Usługa mycia i impregnacji elewacji jaką oferujemy polega na gruntownym oczyszczeniu powierzchni elewacji z brudu, piasku, ziemi oraz tak problemowych w utrzymaniu czystości owadów.
 

Mycie i impregnacja elewacji - dlaczego my?

  • Do mycia elewacji stosujemy tylko bezpieczne detergenty, które zachowują odpowiedni kolor elewacji i nie ścierają elewacyjnej powłoki.
  • Poza tym, do impregnacji elewacji przez naszą firmę używane są środki o dużej trwałości, które na dłużej zatrzymują świeżość i sprawiają, że elewacja wygląda jak nowa.
     

Odpowiednio przeprowadzone mycie i impregnacja elewacji ma szanse sprawić, że dany budynek zyskuje zupełnie nowe życie.
 

Zanim pomyślisz o zmianie elewacji na nowo, może warto więc wziąć pod uwagę jej gruntowne mycie i impregnację? Profesjonalne środki potrafią zdziałać cuda. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.