Mycie i impregnacja elewacji - Renowacja elewacji

Malowanie elewacji, mycie oraz impregnacja - dlaczego my?

Elewacja należy do reprezentacyjnej części każdego budynku – niestety zazwyczaj jest ona wykonana z materiału, który z czasem zanieczyszcza się, starzeje się i w efekcie potrzebuje gruntownej renowacji. Usługa mycia i impregnacji elewacji jaką oferujemy polega na gruntownym oczyszczeniu powierzchni elewacji z brudu, piasku, ziemi oraz tak problemowych w utrzymaniu czystości owadów. 

Malowanie elewacji, mycie oraz impregnacja –  renowacja elewacji – możesz nam zaufać! Dlaczego?

Do mycia elewacji stosujemy tylko bezpieczne detergenty, które zachowują odpowiedni kolor elewacji i nie ścierają elewacyjnej powłoki. Poza tym, do impregnacji elewacji przez naszą firmę używane są środki o dużej trwałości, które na dłużej zatrzymują świeżość i sprawiają, że elewacja wygląda jak nowa. 

Odpowiednio przeprowadzone mycie i impregnacja elewacji ma szanse sprawić, że dany budynek zyskuje zupełnie nowe życie. 

Zanim pomyślisz o zmianie elewacji na nowo, może warto więc wziąć pod uwagę jej gruntowne mycie i impregnację? Profesjonalne środki potrafią zdziałać cuda. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Działamy na terenie całego Śląska oraz okolic. M.in.: Jaworzno, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice – oraz wszelkie okoliczne miejscowości. 

Zobacz efekty naszej pracy przed i po renowacji elewacji :

✆ +48 668 363 930 | ✉ biuro@wynajemzwyzki.pl

© Perfect Service. All Rights Reserved | Realizacja: Tsu-Design.pl